Skip links

GlobalEvents

Uluslararası Fuarcılık sektöründe 15 yıllık deneyimlerini bir araya getiren genç ve dinamik bir ekibin bilgi, birikim ve tecrübelerini “GlobalEvents” markasında birleştirdik.

Dünyanın önde gelen fuar organizasyonlarını Türkiye'de temsil eden GlobalEvents, Rusya, İtalya ve Polonya'nın en köklü fuarı organizasyonlarının resmi Türkiye temsilcisidir.

GlobalEvents’in Türkiye ülke temsilciğini yaptığı Uluslararası Organizasyonlar olan; Ruplastica, Upakexpo, Recycling Solutions, Wire, Tube, Litmash, Metallurgy, Integration, Ugol Mining, Amberif and Oroarezzo fuarları sektöründe global trend belirleyici organizasyonlar olarak iş dünyasının karar vericilerini bir araya getiren eşsiz platformlardır.

GlobalEvents ile neden iş birliği yapmalısınız?

Dünyanın önde gelen fuar organizasyonlarını Türkiye'de temsil eden GlobalEvents, Rusya'nın en köklü plastik fuarı organizasyonu olan Expo Fusion organizasyonu'nun resmi Türkiye temsilcisidir.

Danışmanlık
Yaklaşımı

Size özel çözümler sunuyoruz.

Devamlılık
Prensibi

İletişim ve süreklilik kavramlarını bir arada başarılı bir şekilde yürütüyoruz.

Çözüm
Odaklılık

Yurtiçi ve yurtdışındaki güçlü bağlantılarımız sayesinde bilgi ve tecrübemiz ile size zaman kazandıracak çözümler sağlıyoruz.

Uluslararası
Organizasyon

Dilinizi konuşuyor ve Uluslararası bir Fuar Organizasyonuna entegrasyonunuzu sağlıyoruz.

Partnerlerimiz
Geri
WhatsApp
Ara