Skip links

Interplastica zengin tarihine artık RUPLASTICA
olarak devam ediyor.

Uluslararası plastik ve kauçuk fuarı olan Interplastica, katılımcılar ve ziyaretçilerin uzun yıllar boyunca polimer endüstrisinde iş geliştirme hedeflerini gerçekleştirmesinde eşsiz bir iş ortağı olmuştur.

Interplastica her yıl Ocak ayında, uluslararası ticaret fuarı Upakovka ile birlikte dünyanın 63 ülkesinden yaklaşık 17.000 ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır. Yaklaşık 650 Rus ve yabancı katılımcı, Merkez Fuar Kompleksi "Expocentre "ın aynı alanında en son teknolojilerini sunmaktadır.

RUPLASTICA, polimer endüstrisindeki tedarik zincirinin tamamını görebileceğiniz eşsiz fırsatların sunulduğu bir ortama sahiptir. Sadece bununla kalmayıp yeni iş ve ortaklık fırsatlarının keşfedildiği ve geleceğin endüstrisini şekillendirmeye yardımcı olacak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerin de keşfedildiği bir organizasyondur.

Fuara Kalan Süre

Fuara katılmanız için EN ÖNEMLİ 3 NEDEN

YENİ PAZARLARA
ERİŞİM

Endüstriyel ürünler için, Rusyadan ve tüm dünyadan üreticiler ve tedarikçilere doğrudan ulaşım imkanı sağlar. Yeni pazarlara girmek ve yeni müşteriler çekmek için sınırsız fırsatlar sunar.

ETKİLİ
İŞ İLETİŞİMİ

İş ortakları arasındaki etkileşimin yanı sıra polimer endüstrisindeki yeniliklerin ve modern çözümlerin gösterilmesi ve uygulanması için uygun koşullar yaratan benzersiz bir iş geliştirme aracı.

ÜST DÜZEY
REKLAM GÜCÜ

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 17.000'den fazla ziyaretçiye sunma ve şirketinizin marka değerini Rusya ve Doğu Avrupa'daki polimer endüstrisinde kilit konuma getirme fırsatı.

ÜRÜN
GRUPLARI

Ziyaretçi Profili:

İlk 5 ülke:

- Rusya

- Özbekistan

- Belarus

- Kazakistan

- Ermenistan

Ziyaretçi Profili:

- Hammadde Üreticileri

- Plastik ve Kauçuk Ürünleri Üreticileri:

- Kimya Endüstrisi

- Makine Üreticileri

- Ambalajlama Sanayi

- Otomotiv/Havacılık Sanayi

- Elektrik/Elektronik Mühendisliği

- Yapı ve Konut

- Tıbbi Teknoloji

- Hassas Mühendislik/Optik

- Enerji Teknolojisi/Fotovoltaik (PV)

- Tarım

- Spor/Eğlence

- El Sanatları, Ticaret ve Hizmetler

- Üniversiteler ve Teknik Fakülteler

Fuar Katılım Formu

Geri
WhatsApp
Ara